Lékárna Bruska  Praha 6
233 335 115

Cannaderm Robátko ochranný krém 50g

Cannaderm Robátko ochranný krém 50g

Výrobce: Cannabis Pharma-derm,s.r.o.
Typ: Ostatní
SUKL: 0000000
PDK: 2483361

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
17080
Cena obvyklá:188
Ušetříte:9.1%
kusů Skladem
Popis:

Ochranný krém s přidaným minerálním UV filtrem pro celodenní péči o pokožku dětí a dospělých s velmi citlivou pokožkou v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Přírodní receptura krému bez obsahu vody vyhovuje i pro nejmenší děti. Obsažené účinné látky aktivně chrání pokožku a zabraňují jejímu vysychání a podráždění. Pokožka je ihned po aplikaci krému vláčnější, jemnější a vytvořený lipidový film ji perfektně chrání před nepřízní počasí, chladem, větrem a působením vlhkosti. Krém je ideální např. pro ošetřování okolí úst, které chrání před působením slin a vznikem lišejů (při cucání dudlíku, lahviček, hraček apod.).
Krém není určen jako přípravek na opalování!
Účinné látky: bioaktivní konopný olej, máslovník, zinek, levandule
Jak používat: V tenké vrstvě aplikujte krém robátko s ochranným faktorem na nechráněné části pokožky (obličej, ruce, uši, krk). V zimním období jej používejte místo denního krému. Celoročně můžete krém používat k ošetřování pokožky kolem úst u malých dětí.
Složení: Butyrospermum Parkii Butter, Zinc Oxide (and) Caprylic/Capric Triglyceride (and) Polyhydroxystearic Acid (and) Isostearic Acid, Cannabis Sativa Seed Oil, Glyceryl Stearate, Lavandula Angustifolia Oil, Cymbopogon Schoennanthus Oil
Cannaderm radí: Citlivou dětskou pokožku vždy myjte co nejšetrněji, nejlépe mycí pěnou nebo mýdlem robátko, intimní partie umývejte speciální dětskou emulzí pro intimní hygienu. Po koupeli vetřete do pokožky celého těla dětský olej nebo dětské mléko. Zvlášť ošetřete speciálními krémy namáhaná místa pokožky v plenkové oblasti a suché, drsné plochy při projevech atopického ekzému.
Na obličej doporučujeme používat dětský krém nebo ochranný krém robátko při pobytu v nepříznivých klimatických podmínkách (chladno, vítr, déšť). U malých dětí věnujte zvýšenou pozornost okolí úst, kde působí vlhkost a sliny - ošetřete je bezvodým ochranným krémem robátko. Již vzniklé afekce kolem úst (lišej, zarudnutí, prasklinky) ošetřete novým CPK BIO balzámem regeMa. Vždy chraňte citlivou dětskou pokožku před působením slunce a UV zářením. Malé děti nevystavujte přímému slunci, pokožku chraňte oděvěm a nechráněné části pomocí opalovacího mléka s vysokým stupněm ochrany a minerálními UV filtry. 

Výrobce: Cannabis Pharma-derm,s.r.o.
Typ: Ostatní
Cena obvyklá*:
188 s dph
Vaše cena:
17080 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 2483361
počet kusů  


Produkt se dále nachází v těchto kategoriích: